COVER HYBRID BENKS DROP RESISTANCE 1.5MM IPHONE 12 PRO MAX BLACK

SKU: 6948005967345

11.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: COVER HYBRID BENKS DROP BENKS DROP RESITENCE IP 12 PRO MAX
* Materiali: TPU
* Trashësia: 1.5 mm
* Mbulon të gjithë trupin e telefonit dhe mbron pajisjen tuaj nga gërvishtjet e përditshme
* Mbron ekranin dhe kamerën e pajisjes suaj me skajet e ngritura 0,4 mm
* Falë modelit të trupit të silikonit, ajo mbron pajisjen tuaj nga rënia dhe ndikimet
* Struktura e saj e pasme mat siguron një ndjesi të shkëlqyeshme të prekjes
* Dizajn rezistent ndaj gishtërinjve, sipërfaqe jo e rrëshqitshme
* Sipërfaqe rezistente ndaj papastërtive, rezistente ndaj ujit
* Sipërfaqja e pasme ka një strukturë që mund të fshihet lehtë kundër njollave
* Shumë rezistent ndaj pikave dhe gungave me material silikoni premium të butë TPU
* Kompotabil: iphone 12 pro max
* Ngjyra: e zezë