COVER BENKS MAGIC CRYSTAL 1.2mm IPHONE 12 PRO TRANSPARENT

SKU: 6948005967482

6.99

3 in stock

3 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: COVER BENKS MAGIC CRYSTAL 1.2mm IPHONE 12 PRO TRANSPARENT
* Mbulon t? gjith? trupin e telefonit dhe mbron pajisjen tuaj nga g?rvishtjet e p?rditshme
* Butonat e operuar sakt?sisht me dizajn t? ngjyrave t? kontrastit
* Skajet e ngritura mbrojn? ekranin dhe kamer?n e pajisjes tuaj
* Fal? modelit t? trupit prej 3 shtresash silikoni, ajo mbron pajisjen tuaj kund?r r?nieve dhe goditjeve
* Sip?rfaqe rezistente kund?r shenjave t? gisht?rinjve, dizajn pa rr?shqitje
* Sip?rfaqja e pasme ka nj? struktur? q? mund t? fshihet leht?sisht nga njollat
* Shum? rezistent ndaj r?nieve dhe gungave me material silikoni t? but? TPU t? but?
* Kompotabil: Iphone 12 Pro
* Ngjyra: Transparente