MBORJTES KAMERE BENKS CAMERA TEMPERED IP 12 PRO MAX

SKU: 6948005968298

9.99

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: MBORJTES KAMERE BENKS CAMERA TEMPERED IP 12 PRO MAX
* Strukturë e fortë dhe e qëndrueshme falë veçorisë së saj të zbutur
* Parandalon që lentet e kamerës suaj të gërvishten dhe dëmtohen nga ndikimet
* Nuk e ndryshon rezolucionin e kamerës suaj
* Nuk lë gjurmë gishtash
* Mbron nga pluhuri
* Kompotabil: S20