COVER LEATHER 2MM BENKS IP 12 PRO MAX 6.7 DARK BLUE

SKU: 8682314061834

14.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: COVER LEATHER BENKS IP 12 PRO MAX 6.7
* Materiali: lëkurë
* Trashësia: 2 mm
* Dizajn elegant me sipërfaqe të brendshme kadifeje
* Sipërfaqe jo e rrëshqitshme me material lëkure
* Dizajni i butonit me ngjyrë metalike
* Rezistent ndaj papastërtive dhe gjurmëve të gishtërinjve
* Nuk peshon në xhepin tuaj me dizajnin e tij të lehtë
* Rezistent ndaj ujit
* Kompotabil: Iphone 12 pro max 6.7
* Ngjyra: e kaltër e errët