COVER SILICIONE SAMSUNG A72 EF-PA725TBEGWW BLACK

SKU: 8806090876356

19.99

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: KOVER SILIKON SAMSUNG A72
* Materiali: silikon
* Mbron pajisjen tuaj nga goditjet dhe gunga
* Mbulesa është me trashësi 1.4 mm, duke e bërë atë të hollë dhe të lehtë
* Siguron mbrojtje të besueshme nga gërvishtjet dhe ndikimet
* Të gjithë butonat, portet, ekranet dhe kamerat janë të arritshme si zakonisht
* Kompotabil: Samsung A72
* Ngjyra: e zezë