COVER SILICONE + PEN SAMSUNG EF-PG99PTBEGWW BLACK

SKU: 8806092011021

59.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: COVER SILICONE + PEN SAMSUNG EF-PG99PTBEGWW BLACK
* Rezistent nga goditjet
* Materiali: Silikon
* Dizajn i thjeshtë por elegant, i hijshëm dhe i qëndrueshëm
* Mbulesa Silikoni Ultra e Samsung Galaxy S21 me S Pen ndihmon në mbrojtjen e telefonit tuaj nga rëniet dhe goditjet e vogla pa sakrifikuar stilin
* Mbulesa e dizajnuar me precizion është bërë nga silikoni me prekje të butë për të siguruar kapje dhe mbrojtje optimale me masa minimale
* Hyni lehtë në të gjitha portet, kontrollet dhe lidhësit
* Kompotabil: Samsung Galaxy S21 Ultra
* Ngjyra: e zezë