FORMON CORE

SKU: 840249119688

499.00

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
*Lloji:FORMON CORE
* Teknologjia e shtypjes: Modelimi i depozitimit të shkrirë (FDM)
* Software: Formon Scope, softuer falas për përgatitjen e printimit
* Rezoluta e shtresës: E lartë: 0,09 mm (90 mikron), mesatar: 0.21 mm (210 mikron) e ulët: 0.3 mm (300 mikro)
* Llojet e dosjes: .stl / .obj
* Transferimi i dosjes: Wi-Fi, Porta USB
* Temperatura e ambientit të operimit: 15° – 32° C (59° – 90° F)
* Temperatura e mjedisit: 0 ° – 32 ° C (32 ° – 90 ° F)
* Specifikë e veqantë: Performanca mahnitëse, shtypshkronja e vogël, WiFi e aktivizuar, niveli i shtratit automatik
* Pesha net: 6 kg
* Hyrja: DC
* Fuqia e daljes: 70 w maximum
* Kompotabil: Windows dhe Mac OS
* Ngjyra: e zezë