SPIKER JBL GO3 BLU BLUE Original price was: €39.99.Current price is: €34.99.
Back to products

COVER TRANSPARENT BENKS ULTRA-THIN IP 12 6.7 1.2MM NAVY BLUE

SKU: 8682314086509

6.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: COVER TRANSPARENT BENKS ULTRA THIN IP 12 6.7
* Materiali: TPU
* Trashësia: 1.2 mm
* Dizajn i hollë dhe transparent
* Mbron pajisjen tuaj plotësisht nga gërvishtjet, papastërtitë, goditjet dhe nga ndikimet e forta
* Skajet e mbuluara plotësisht
* E lehtë për tu vendosur
* Kompotabil: Iphone 12 pro max (6.7)
* Ngjyra: navy blue