FILM INSTANT FUJIFILM INSTAX MINI PINK LEMONADE X 10

SKU: 4547410374094

12.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: FILM INSTANT FUJIFILM INSTAX MINI PINK LEMONADE X 10
* Përmban 10 fletë filmi të çastit me ngjyra që është i pajtueshëm me serinë e kamerave INSTAX Mini
* Ky film shfaq riprodhim të gjallë të ngjyrave me ngjyra natyrale të lëkurës kur përdoret në dritën e ditës (5500K) ose në kushte elektronike të ndriçimit të blicit
* ISO 800 / Punon mirë në dritë të ulët
* Madhësia e filmit 86 × 54 mm
* Përmasat e figurës 46 × 62 mm
* Format i vogël – Lehtë për tu mbajtur dhe ruajtur