Back to products
SKUTER ELEKTRIK XIAOMI MI ESSENTIAL Original price was: €419.00.Current price is: €369.00.

ORE ACTIVITY TRACKER XIAOMI MI SMART BAND 6 BLACK

SKU: 6934177736384

39.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
*Lloji: ORË ACTIVITY TRACKER XIAOMI MI SMART BAND 6 BLACK
* Ekran: Amoled, 1.56″
* Rezistenca: 5 ATM
* Rezulucion: 152 x 486
* Thellësia e ngjyrës së ekranit: 326 PPI
* Shkëlqimi i ekranit: deri në 450 nits, i rregullueshëm
* Funksionet: Informacioni dhe sinjalizimet e telefonatës, mesazheve dhe njoftimeve (lidhur me smartphone BT), sensori i rrahjeve të zemrës 24/7, niveli i oksigjenit në gjak, gjurmimi i gjumit dhe ora me zile, ushtrime të nivelit të stresit dhe relaksimit, ndjekja e aktivitetit me 30 mënyra sportive, telekomandë e muzikës (e lidhur me smartphone BT), mbledhja e të dhënave
* Sensori me 6 boshte: Përshpejtues me 3 boshte me konsum të ulët të energjisë dhe xhiroskop me 3 boshte, sensori i rrahjeve të zemrës PPG
* Bateria: Lithium-ion polymer 125 mAh
* Koha e mbushjes: 2 orë
* Kohëzgjatja e baterisë: 14 ditë
* Bluetooth 5.0/BLE
* Kompatibil: Android 5.0+ dhe Ios 10+
* Ngjyra: e zezë