SPIKER JBL GO3 RED Original price was: €49.99.Current price is: €34.99.
Back to products

SPIKER JBL PARTY BOX 1000

SKU: 50036358958

Original price was: €1,299.00.Current price is: €1,249.00.

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: SPIKER JBL PARTY BOX 1000
* Fuqia e daljes: 1100 W
* Konsumi i energjisë operative: 150 W
* Kapaciteti:30Hz – 20 kHz
* Raporti i sinjalit ndaj zhurmës: 80 dB
* Specifikë e veqantë: Tingulli i nënshkrimit JBL, tregon dritën, doreza me gjest ajri, DJ Pad, futjet e mikrofonit dhe kitarës, TWS dhe RCA, karikimi USB për pajisjet e jashtme, rrota të fshehura
* Lidhja: Bluethooth 4.2
* Kompatibil: iOS, android
* Ngjyra: e zezë