JOYSTICK PC REDRAGON G807 BLACK

SKU: 6950376750570

19.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: JOYSTICK PC REDRAGON G807 BLACK
* Lloji i lidhjes: Me tel
* Butonat: 12 butona
* Vibrimi: 2 motorë vibrues të integruar
* Lidhja: USB 2.0
* Gjatësia e kabllit: 1.5 m
* Platformat e mbështetura: PC (Dinput dhe Xinput), PlayStation 3
* Kompotabil: Windows 2000 / XP / Vista / 7/8/10
* Ngjyra: e zezë