KABEL CHINCH HAMA 00043316 1.5M

SKU: 4007249433169

3.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KABËLL CHINCH HAMA 1.5M
* Lidhja: 2x RCA plug
* Divizioni i produkteve HiFi, TV dhe kinema shtëpiake
* Specifikë e veqantë: Prizat janë të gjitha të veshura me ar për të siguruar që nuk do të ketë humbje të sinjalit audio ose cilësisë gjatë transmetimit dhe se ka qëndrueshmëri për t’ju ofruar tinguj të besueshëm dhe vazhdimisht me cilësi të lartë, ndërsa kablli 1.5 m siguron që ju të keni të gjithë lirinë e lëvizje që ju nevojitet që në mënyrë të sigurt të jeni në gjendje të bëni lidhjen e dëshiruar
* Gjatësia e kabllit: 1.5 m
* Kompotabil: me një larmi të gjerë të pajisjeve të ndryshme elektronike, duke përfshirë MP3 player, CD player, DVD player, TV dhe kaseta
* Ngjyra: e zezë