KABEL USB MICRO USB SBOX M/M 1.5M 2.4A

SKU: 616320539061

5.99

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KABEL USB LIGHTNING SBOX
* Karikim i Shpejtë 2,4A
* Lidhja A: USB 2.0
* Lidhja B: Mikro USB
* Shpejtësia e transferimit: deri në 480 Mbps
* Funksioni i ngarkimit dhe sinkronizimit të qëndrueshëm
* Gjatësia e kabllit: 1.5m
* Ngjyra: e zezë