Back to products
KUFJE XIAOMI REDMI BUDS 4 ACTIVE BLACK Original price was: €34.99.Current price is: €17.99.

KAMERE SIGURIJE XIAOMI MI 2K MAGNETIC MOUNT

SKU: 6934177749032

34.99

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: KAMERE SIGURIE XIAOMI MI 2K MAGNETIC MOUNT
* Vizioni i qartë i natës 940 nm ju lejon të vëzhgoni familjen dhe shtëpinë tuaj
Ndriçimi infra i kuq i integruar 940 nm nuk prodhon asnjë shkëlqim të kuq të dukshëm, duke ju lënë ju
dhe familjen tuaj të flini të qetë.
* Thirrjet zanore me dy drejtime vijnë me zë të lartë dhe të qartë
Funksioni i dyanshëm i thirrjeve zanore në kohë reale ju lejon të flisni me anëtarët e familjes sikur të
qëndroni në dhomë.
Tani mund të dëgjoni më qartë falë altoparlantëve të rinovuar.
* Kontroll i zgjuar me zë
Thjesht kërkoni Mi Smart Clock të shfaqë daljen e videos në kohë reale nga kamera juaj
* Rezolucioni: 2304 x 1296 px
* Këndi i lenteve: 125°
* Kodimi i videos: H.265
* Gjatësia fokale: 3.3 mm
* Lidhja me valë: Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz
* Frekuenca e funksionimit: 2412-2472 MHz
* Temperatura e funksionimit: -10°C deri në 50°C
* Hapësira ruajtëse: Kartë Micro SD/Cloud E përputhshme me kartat e memories FAT32 me kapacitet
ruajtjeje 32 GB ose më pak dhe shpejtësi të klasës 10 ose më të lartë.
* E përputhshme me: Android 6.0 dhe iOS 11.0 ose më lart
* Mbështetje për telefonat inteligjentë: Aplikacioni: Mi Home E përputhshme me pajisjet që kanë OK
Google ose Amazon Alexa