KARRIKE GAMING WHITE SHARK THUNDERBOLT BLACK

SKU: 616320539511

289.00

Only 2 left in stock

Only 2 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: KARRIKE GAMING WHITE SHARK THUNDERBOLT BLACK
* Materiali: Eko lëkurë
* Ngarkesa maksimale: deri në 150 kg
* Dimensionet e karriges : 69 x 127 – 134,5 – 54 cm
* Lartësia e sediljes: 46,5 x 54 cm
* Përmasat e sediljes: 52 x 54 cm
* Përmasat e mbështetëses : 56 x 84 cm
* Specifikë e veqantë: Karrigia ka ndriçim RGB që kontrollohet me telekomandë dhe ka efekte të shumta ndriçimi. Ndriçimi RGB mundësohet nga një bpower banke që ka një hapësirë të dedikuar nën karrige.
* Ngjyra: e zezë