KOKE KONVERTUES MANHATTAN 102155 BLACK

SKU: 766623102155

14.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KOKE KONVERTUES MANHATTAN 102155 BLACK
* Dizajn kompakt dhe i lehtë, ideal për udhëtime
* Tensioni i hyrjes: 100 – 240 VAC, 50 – 60 Hz
* Dalja DC: 5 V
* Dalja e rrymës: 1000 Ma
* Fuqia e daljes: 5 W maks
* Specifikë e veqantë: Ka priza të shumta në mënyrë që të mund ta përdorni në disa vende në mënyrë që të shtoni energji në pajisjen tuaj. Prizat e këmbyeshme lidhen me pikat në Evropë, Mbretërinë e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara dhe Australinë
* Ngjyra: e zezë