MICRO SDXC 128GB SANDISK ULTRA UHS-I Card with Adapter Original price was: €34.99.Current price is: €24.99.
Back to products

KUFJE ACME BH203 G BLUETOTH BLACK

SKU: 4770070879436

12.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE ACME BH203 G
* Frekuenca: 20 – 20 000 Hz
* Lloji i lidhësit: 3,5 mm / Bluetooth
* Distanca e punës: 10 m
* Porta USB: Mikro USB
* Lloji i furnizimit me energji elektrike: Micro USB, 5 V DC
* Mikrofon i integruar
* Madhësia e altoparlantëve: 40 mm
* Lloji i baterisë: Li-ion
* Kapaciteti i baterisë: 300 mAh
* Kohëzgjatja e baterisë: 20 orë
* Koha e gatishmërisë: 30 orë
* Koha e mbushjes: 2 orë
* Bluetooth: 5.0
* Në rast të baterisë së zbrazët, thjesht mund të lidhni kabllon e rregullt aux 3.5 mm dhe të vazhdoni të dëgjoni muzikë
* Kompotabil: iOS, Android
* Ngjyra: e zezë