KUFJE ACME BH420 TWS BLUETOOTH WHITE

SKU: 4770070881248

39.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE ACME BH420 TWS BLUETOOTH WHITE
* I papërshkueshëm nga uji
* Asistent zëri
* Frekuenca: 20 – 20 000 Hz
* Ndjeshmëra: 110±3 dB
* Rezistenca: 16 Ω
* Lidhjet: Bluetooth
* Distanca e punës: 10 m
* Lloji i furnizimit me energji elektrike: Mikro USB, 5 V DC
* Mikrofon i integruar
* Diametri i kufjeve: 8.2 mm
* Ndjeshmëria e mikrofonit: 15±3 dB
* Kohëzgjatja e baterisë: 20 orë
* Koha e gatishmërisë: rreth 400 orë
* Koha e mbushjes: 1.5 orë
* Karikuesi portabël ka tregues LED që do t’ju informojnë kur bateria po pakësohet dhe është koha për t’u rimbushur
* Bluetooth: 5.0
* Ngjyra: e bardhë