KUFJE ACME BH508 BLUETOTH BLACK

SKU: 4770070880029

23.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE ACME BH508 BLUETOTH BLACK
* I papërshkueshëm nga uji
* Frekuenca: 20 – 20 000 Hz
* Ndjeshmëra: 96±3 dB
* Rezistenca: 32 Ω
* Lloji i lidhësit: Bluetooth
* Distanca e punës: 10 m
* Lloji i furnizimit me energji elektrike: Mikro USB, 5 V DC
* Mikrofon i integruar
* Kohëzgjatja e baterisë: 4 orë
* Koha e mbushjes: 2 orë
* Madhësia e altoparlantëve: 10 mm
* Tingulli i këtyre kufjeve në vesh është natyral dhe me cilësi të lartë – zgjedhje perfekte për muzikën tuaj të preferuar
* Bluetooth:4.2
* Ngjyra: e zezë