KUFJE GAMING MARVO HG9062 RGB BLACK

SKU: 6932391912935

42.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE GAMING MARVO HG9062
* Diapazoni i frekuencës: 20 Hz – 20kHz
* Ndjeshmëria e mikrofonit: -42 ± 3 dB
* Ndjeshmëria e kufjeve: 117 dB ± 3dB
* Rezistenca: 21 Ohm
* Drita e pasme: RGB rainbow
* Madhësia e altoparlantit: 50 mm
* Madhësia e mikrofonit: 4 x 1.5 mm
* Gjatësia e kabllit: 2.1 m
* Lidhja: USB
* Specifikë e veqantë: Zhytje totale me tingull rrethues 7.1, Audio e jashtëzakonshme me tinguj të fuqishëm bas dhe trefish të qartë, Cilësi e lartë e ndërtuar
* Mbështetja e sistemit operativ: Windows 7 ose më i ri
* Kompotabil: Laptop, PC
* Ngjyra: e zezë