KUFJE GAMING MARVO SCORPION HG8929 BLACK Original price was: €24.99.Current price is: €14.99.
Back to products
MICRO SDXC 64GB SANDISK ULTRA UHS-I CARD WITH ADAPTER Original price was: €19.99.Current price is: €11.99.

KUFJE GAMING MARVO SCORPION HG9056 BLACK

SKU: 6932391920732

34.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE GAMING MARVO SCORPION HG9056
* Diapazoni i frekuencës: 20 Hz – 20kHz
* Ndjeshmëria e mikrofonit: -38 dB ± 3 dB
* Ndjeshmëria: 110 dB ± 3 dB
* Drita e pasme: RGB rainbow
* Madhësia e altoparlantit: 50 mm
* Madhësia e mikrofonit: 6 x 2.7 mm
* Gjatësia e kabllit: 2.2 m
* Lidhja: USB
* Specifikë e veqantë: Zhytje e plotë audio në lojëra me tingull rrethues 7.1, cilësi e shkëlqyeshme e audios me tinguj të fuqishëm basi dhe treshe të qartë, krahu i mikrofonit të rrotullueshëm, telekomanda në linjë
* Kompotabil: Laptop/PC
* Ngjyra: e zezë