KUFJE GAMING WHITE SHARK GH-2042 OCELOT BLACK

SKU: 736373266452

24.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE GAMING WHITE SHARK GH-2042 OCELOT BLACK
* Diapazoni i frekuencës: 20 Hz – 20kHz
* Ndjeshmëria e mikrofonit: –42 dB
* Ndjeshmëria: 105dB
* Rezistenca: 32 Ohm
* Rezistenca e mikrofonit: 22 Ohm
* Madhësia e altoparlantit: 50 mm
* Përmasa e mikrofonit: 6mm x 2.7mm
* Gjatësia e kabllit: 2.2 m
* Ndriçimi: e kuqe
* Lidhja: 2 x 3.5mm Jack, 2 x USB 2.0 (LED lighting)
* Specifikë e veqantë: Drejtuesi premium 50 mm ofron bas të fuqishëm të fortë. Shirit të dyfishtë të kokës dhe dizajn vetë-përshtatës, përshtaten me forma të ndryshme të kokës së njerëzve të ndryshëm për të siguruar përvojën më të mirë të veshjes
Përshtatësi është dhënë në paketim
* Ngjyra: e zezë
* Kompotabil: PS4 dhe PC