KUFJE GAMING WHITE SHARK GH-2043 COYOTE BLACK

SKU: 736373266575

29.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE GAMING WHITE SHARK GH-2043 COYOTE BLACK
* Diapazoni i frekuencës: 20 Hz – 20kHz
* Ndjeshmëria e mikrofonit: –38 +/- 3
* Ndjeshmëria: 99 +/- 3 dB
* Rezistenca: 32 +/- 15%
* Rezistenca e mikrofonit: 22 Ohm
* Madhësia e altoparlantit: 50 mm
* Përmasa e mikrofonit: 6mm x 2.7mm
* Gjatësia e kabllit: 2.2 m
* Ndriçimi ON/OFF në kabllo
* Kontrolli i zëri:t Në Kabllo
* Lidhja: 2 x 3.5 mm + USB (vetëm per ndriçim)
* Specifikë e veqantë: Drejtuesi premium 50 mm ofron bas të fuqishëm të fortë. Shiriti i dyfishtë i kokës përshtatet me çdo formë koke për të siguruar përvojën më të mirë të veshjes.
Efektet e ndriçimit e bëjnë përvojën e lojës më argëtuese. Mbajtësit e veshëve të përshtatshëm si lëkura janë ideale për seanca të gjata lojrash.
Përshtatësi është dhënë në paketim
* Ngjyra: e zezë
* Në pako perfshihet konvertuesi 3.5mm, 2 x 3.5mm kompatibil për PlayStation dhe XBOX