KUFJE GAMING WHITE SHARK GH1841 LION USB SILVER

SKU: 616320537012

21.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* KUFJE GAMING WHITE SHARK GH1841 LION USB SILVER
* Diapazoni i frekuencës: 20 Hz – 20kHz
* Ndjeshmëria e mikrofonit: -48 dB ± 3dB
* Ndjeshmëria: 102 dB ± 3dB
* Rezistenca: 32 Ohm
* Rezistenca e mikrofonit: 2200 Ohm
* Madhësia e altoparlantit: 50 mm
* Përmasa e mikrofonit: 6 mm x 2,7 mm
* Gjatësia e kabllit: 2.2 m
* Ndriçimi: E kaltër
* Lidhja: USB 2.0
* Specifikë e veqantë: Drejtues premium me precizion të lartë 50 mm për zë stereo të shkëlqyeshëm dhe mikrofon me ndjeshmëri të lartë për biseda në lojë dhe në internet, shiriti i stilit të pezullimit përputhet automatikisht me kokën e përdoruesit dhe është projektuar për rehati gjatë periudhave të gjata të përdorimit, shiriti i stilit të pezullimit përputhet automatikisht me kokën e përdoruesit dhe është projektuar për rehati gjatë periudhave të gjata të përdorimit, drita kaltërtë LED e bënë ndjenjën më të mirë dhe më të fortë të lojrave, kufjet mund të përdoren në konsolën PS4 por duhet të lidhen drejtpërdrejt në USB-në e konsolës.
* Ngjyra: e zezë, argjendë
* Kompotabil: laptop, PC, Mac.