KUFJE GAMING WHITE SHARK GHS1641 PANTHER Black/Red

SKU: 616320534141

23.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE GAMING WHITE SHARK GHS1641 PANTHER Black/Red
* Diapazoni i frekuencës: 20 Hz – 20kHz
* Ndjeshmëria e mikrofonit: -62 dB ± 3dB
* Ndjeshmëria: 105 dB ± 3dB
* Rezistenca: 32 Ohm
* Rezistenca e mikrofonit: 2200 Ohm
* Madhësia e altoparlantit: 50 mm
* Përmasa e mikrofonit: 6 mm x 5 mm
* Gjatësia e kabllit: 2.2 m
* Specifikë e veqantë: Altoparlantë me saktësi të lartë 50 mm për tingull të shkëlqyeshëm stereo dhe mikrofon të rregullueshëm me ndjeshmëri të lartë për biseda në lojë dhe në internet, përshtatje fleksibile dhe e rehatshme, kufjet mund të përdoren në PS4 me një përshtatës shtesë 2 x 3,5 mm F -> 1 x 3,5 mm M 4-pin adapter
* * Kompotabil: laptop, PC, Mac.
* Ngjyra: e zezë, e kuqe