KUFJE GAMING WIRELESS MARVO HG9088W BLACK

SKU: 6932391925478

69.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE GAMING WIRELESS MARVO HG9088W BLACK
* Tingulli: stereo
* 2.4G wireless dhe bluetooth
* Distanca e funksionimit: 10 m
* Gama e përgjigjes së frekuencës: 20Hz~20KHz
* Madhësia e altoparlantit: 50 mm
* Lloji i mikrofonit: i gjithëdrejtuar
* Bateria: 1000 mAh
* Koha e karikimit të baterisë: 2 orë
* Koha e përdorimit të baterisë: 12 orë
* Drita e pasme: 7 ngjyra
* Gama e vonesës së sinjalit: modaliteti Bluetooth 50-100ms/2.4G 30ms
* Lidhës: Marrës prizë tip-c (me kabllo përshtatës Type-C në USB)
* Gjatësia e kabllit: 50 cm (kabllo karikimi tip-c), 1.6 m (kabllo audio 3.5 mm)
* Kompatibile me PS4, PS5, PC, Android, MAC OS, iOS