Back to products
KUFJE JBL QUANTUM100 BLUE Original price was: €49.99.Current price is: €39.99.

KUFJE JBL QUANTUM100 WHITE

SKU: 6925281969669

Original price was: €49.99.Current price is: €39.99.

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE JBL QUANTUM100 WHITE
* Rezistenca: 32 Ohm
* Ndjeshmerija: 96dB 1kHz/1mW
* Bëjeni zërin tuaj të dëgjohet me zë të lartë dhe të qartë
* Jini në qendër të lojës me JBL QuantumSOUND Signature
* Specifikë e veqantë: Mikrofon i integruar, tingulli i krijuar për platformat tuaja të preferuarabëjeni
zërin tuaj të dëgjohet me zë të lartë dhe të qartë, jini në qendër të lojës me JBL QuantumSOUND
Signature
* Ngjyra: white