SPIKER JBL FLIP6 WIRELESS BLK BLACK Original price was: €159.00.Current price is: €109.00.
Back to products

KUFJE JBL TUNE230NC TWS BLUE

SKU: 6925281993190

Original price was: €139.00.Current price is: €84.99.

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE JBL TUNE230NC TWS BLUE
* Frekuenca: 20 Hz – 20 kHz
* Rezistenca: 16 Ohm
* Ndjeshmerija: 105 dB 1kHz/1mW
* Madhësia e altoparlantëve: 6 mm
* Mikrofon: i integruar
* Specifië e veqantë: Rezistent ndaj ujit dhe djersës IPX4,
Tingull i pastër bas, anulimi aktiv i zhurmës me Smart Ambient, 4 mikrofona për thirrje të përsosura zanore.
* Bateria: Li-Po 70 mAh
* Kohëzgjatja e baterisë: 10 orë ( ANC off), 8 orë ( ANC on)
* Koha e mbushjes: 2 orë
* Lidhja: Bluethooth 5.2
* Frekuenca Bluetooth: 2,4 GHz – 2,4835 GHz
* Fuqia e transmetuesit Bluetooth: <12 dBm
* Ndërfaqja e karikimit: USB Type-C
* Kompatibil: iOS, android, windows
* Ngjyra: blue