SPIKER JBL PARTYBOX 110 BLACK Original price was: €549.00.Current price is: €399.00.
Back to products
KUFJE JBL WAVE FLEX WHITE Original price was: €119.00.Current price is: €69.99.

MIKROFON JBL PBM100 BLACK

SKU: 6925281975875

Original price was: €49.00.Current price is: €39.99.

Only 2 left in stock

Only 2 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: MIKROFON JBL PBM100 BLACK
* Inxhinieri legjendar audio JBL në një mikrofon vokal
* Modeli kardioid kap në mënyrë efektive vokalin dhe minimizon zhurmën e ambientit duke e bërë atë ideal për aplikime vokale.
* Këllëf i shkëlqyeshëm dhe i fortë i ndërtuar deri në fazën e fundit me cilësi të cilësisë
* Gama e frekuencës: 50 Hz- 15 kHz
* Ndjeshmëria: -55±3dBV/Pa
* Impedanca elektrike: 600 Ohms
* Lloji i daljes: Dalje audio 6.3 mm
* Kontaktet: 3-pin