KUFJE JBL WAVE300TWS PINK

SKU: 6925281993510

59.99

2 in stock

2 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE JBL WAVE300TWS PINK
* Frekuenca: 20 Hz – 20 kHz
* Rezistenca: 32 Ohm
* Ndjeshmerija: 105 dB 1kHz/1mW
* Madhësia e altoparlantëve: 12 mm
* Mikrofon: i integruar
* Specifië e veqantë: JBL Deep Bass Sound, përshtatje e rehatshme me dizajn me vesh të hapur, deri në 6 orë riprodhim plus 20 në kasë me karikim me shpejtësi, Thirrje stereo pa duar, Lidhje e dyfishtë, kontroll me prekje dhe mbështetje zanore. Rezistent ndaj shiut i certifikuar nga IPX2
* Kohëzgjatja e baterisë: 6 orë ( deri në 20 orë me kutin e karikimit)
* Koha e mbushjes: 2 orë
* Lidhja: Bluethooth 5.2
* Frekuenca Bluetooth: 2,4 GHz – 2,4835 GHz
* Fuqia e transmetuesit Bluetooth: <12 dBm
* Ndërfaqja e karikimit: USB Type-C
* Kompatibil: iOS, android, windows
* Ngjyra: pink