SPIKER JBL XTREME 3 BLU BLUE

SKU: 6925281977497

229.00

4 in stock

4 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: SPIKER JBL XTREME 3 BLU BLUE
* Fuqia e daljes: 100 w
* Energjia hyrëse: 5V/9V/12V/15V/20V, 3A
* Kapaciteti: 53.5 Hz – 20 kHz
* Raporti i sinjalit ndaj zhurmës: 80 dB
* Specifikë e veqantë: i papërshkueshëm nga uji dhe i papërshkueshëm nga pluhuri, tingull masiv JBL Original Pro, transmetim wireless i bluetooth, Fuqizohuni me powerbank të integruar , mbajeni kudo.
* Bateria: Li-ion 36.3Wh
* Kohëzgjatja e baterise: 15 orë
*Mbushja: 2.5 orë
* Lidhja: Bluethooth 5.1
* Kompatibil: iOS, android
* Ngjyra: e kaltër