SPIKER HARMAN KARDON ONYX STUDIO 7 BLACK

SKU: 6925281983115

149.00

3 in stock

3 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: SPIKER HARMAN KARDON ONYX STUDIO 7 BLACK
* Fuqia e daljes: 50 W
* Përgjigja e frekuencës: 50Hz – 20kHz
* Raporti sinjal-zhurmë: > 80dB
* Frekuenca Bluetooth: 2400 MHz – 2480 MHz
* Versioni i Bluetooth: 4.2
* Fuqia e transmetuesit Bluetooth: ≤ 9 dBm (EIRP)
* Koha e karikimit: 5 orë
* Kohëzgjatja e baterisë: deri në 8 orë (në varësi të nivelit të volumit dhe përmbajtjes audio)
* Performancë superiore stereo
* Dizajn elegant
* Tingull i dyfishtë me valë