KUFJE GAMING MARVO SCORPION HG8929 BLACK Original price was: €24.99.Current price is: €14.99.
Back to products
MICRO SDXC 64GB SANDISK ULTRA UHS-I CARD WITH ADAPTER Original price was: €19.99.Current price is: €11.99.

KUFJE MARVO H8321P RED

SKU: 6932391920381

14.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE MARVO H8321P
* Diapazoni i frekuencës: 20 Hz – 20kHz
* Ndjeshmëria e mikrofonit: -58 dB ± 3 dB
* Ndjeshmëria: 118 dB ± 3 dB
* Rezistenca: 32 ohm
* Madhësia e altoparlantit: 40 mm
* Madhësia e mikrofonit: 6×5 mm
* Gjatësia e kabllit: 2 m
* Lidhja: 2x 3.5 mm jack
*Specifikë e veqantë: Dizajn i mbyllur mbi vesh për tinguj të fuqishëm bas, kupa dhe shirit koke prej lëkure me jastëk të butë sintetik, kontrolli i volumit në vesh, shirit koke teleskopike për një përshtatje të sigurt
* Kompotabil: PC: Windows (XP ose më i ri)
* Ngjyra: e kuqe, e zezë