KUFJE SAMSUNG EARPHONES EO-HS1303WEGWW WHITE

SKU: 8806085692701

9.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE SAMSUNG
* Kapaciteti: 20 Hz – 20 kHz
* Rezistenca: 32 Ohm
* Ndjeshmerija: 104 dB
* Gjatësia e kabllos: 120 cm
* Mikrofon: i integruar
*Specifikë e veqantë: Tingull i pastër dhe natyral, mikrofoni i integruar në kabllo, funksionet e menaxhimit të thirrjeve
* Lidhja: 3.5 mm
* Kompatibil: android, portable media player
* Ngjyra: e bardhë