KUFJE HAMA 00184075 FREEDOM LIGHT RED Original price was: €24.99.Current price is: €17.99.
Back to products
LAPTOP 15.6" LENOVO IDEAPAD1 15ALC7 RYZEN 7 5700U FHD 16/512GB SSD M.2 220 nits GRAY SAAD7510 Original price was: €499.00.Current price is: €449.00.

KUFJE SAMSUNG GALAXY BUDS FE SM-R400NZAAEUC GRAPHITE

SKU: 8806095222448

Original price was: €139.00.Current price is: €99.00.

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE SAMSUNG GALAXY BUDS FE SM-R400NZAAEUC GRAPHITE
* Shoqëruesi juaj audio i përditshëm
Galaxy Buds FE me dizajnin e tyre kompakt dhe ergonomik janë këtu për të ofruar përvojë dëgjimi të jashtëzakonshme. Bllokoni zhurmën e padëshiruar me modalitetin “Anulimi aktiv i zhurmës”, personalizoni përshtatjen me këshilla të ndryshme dhe sinkronizohuni lehtësisht me pajisjet tuaja Samsung Galaxy. Merrni përvojën e shoqëruesit audio të përditshëm që i shërben nevojave tuaja.
* Harrojeni realitetin me veçorinë e fuqishme ANC
Zhurma zhduket, ju hyni në botën tuaj. “Anulimi aktiv i zhurmës” ju lë menjëherë vetëm me muzikën tuaj në një hapësirë të qetë. Harrojini shpërqendrimet dhe zhytuni në tingullin e pastër.
* Qetësia në dispozicionin tuaj
Aktivizoni ose çaktivizoni modalitetin “Anulimi aktiv i zhurmës” thjesht duke prekur dhe mbajtur shtypur zonën e prekjes. Nëse dëshironi të flisni me një mik që ndodhet afër jush, thjesht kaloni në modalitetin “Tingull ambienti” për ta dëgjuar atë pa qenë nevoja të hiqni kufjet.
* Tingull i pasuruar basi
Kënaquni me tingujt e pasur të Galaxy Buds FE me bas të thellë dhe të fuqishëm nga altoparlanti me 1 drejtim, pavarësisht se çfarë po dëgjoni.
* Përshëndetje Bixby, luaj këngën time të preferuar
Aktivizoni modalitetin e zgjimit me zë i Bixby dhe përdorni zërin tuaj për të kontrolluar motin, kërkuar këngë, dërguar mesazhe miqve dhe më shumë. Thjesht thoni “Përshëndetje Bixby” dhe kërkojani Bixby-t që ta bëjë këtë për ju.
* Humbur dhe gjetur sa hap e mbyll sytë
Ju kanë humbur kufjet? Epo, jo dhe për shumë kohë. Gjurmojini ato duke përdorur vendndodhjen e kufjeve tuaja të humbura. Kur ato gjenden nga telefoni i dikujt tjetër, informacioni juaj i kontaktit së bashku me mesazhin “Humbur dhe gjetur” do të ndahet me atë person. Mbajini kufjet tuaja Galaxy Buds FE aty ku mund t’i aksesoni.
* Senorët: Sensori Hall, sensori i afërsisë, sensori i prekjes
* Numri i mikrofonave: 6
* Anulimi aktiv i zhurmës
* SmartThings Find: Po
* Bixby Voice Wake-up: P
* Kodiku i audios: SSC (Samsung Scalable Codec), AAC, SBC
* Bateria: Koha e lojës 5h / TTL 20h (ANC ON), 7.5h / TTL 29h (ANC Off)
* Koha e bisedës/Thirrje zanore: 4/14 orë (ANC joaktiv), 3,5/13 orë (ANC aktiv)
* Koha e luajtjes së audios: 8,5/30 orë (ANC joaktiv), 6/21 orë (ANC aktiv)
* Kapaciteti i baterisë (kufje): 60 mAh
* Kapaciteti i baterisë (kasë): 479 mAh
* Bluetooth: 5.2