KUFJE XIAOMI MI LYEJ02LM BLACK

SKU: 6934177700484

19.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE XIAOMI LYEJO2LM
* Kapaciteti: 20 Hz – 40 kHz
* Rezistenca: 32 Ohm
* Ndjeshmerija: 98 dB
* Bateria: Li-ion 50 mAh
* Koha e mbushjes: 2 orë
* Kohëzgjatja e baterisë: 5 orë
* Mikrofon: i integruar
* Specifikë e veqantë: Dizajni i butonizuar i humanizuar, rregullimi i volumit të mbështetjes, ndërrimi i këngës dhe kontrolli i thirrjes telefonike, mikrofon i integruar për telefonata pa duar, anulimi i zhurmës CVC, ju jep tingull më të qartë ndërsa dëgjoni muzikë ose bëni një telefonatë, dizajn inteligjent, ju mundëson ta lidhni atë me 2 pajisje në të njëjtën kohë
* Bluetooth: 4.1
* Kompatibil: iOS, android
* Ngjyra: e zezë