LAPTOP 15.6″ LENOVO LEGION 5 15IAH7H INTEL i7-12700H IPS 1920 300 nits 144 Hz 16GB DDR5-4800 1TB SSD M.2 PCIe 2280 NVIDIA GEFORCE RTX3070 8GB GRAY SAAD7905

SKU: 196803590142

Original price was: €1,899.00.Current price is: €1,549.00.

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 24 muaj
* Lloji: LAPTOP 15.6″ LENOVO LEGION 5 15IAH7H INTEL i7-12700H IPS 1920 300 nits 144 Hz 16GB DDR5-4800 1TB SSD M.2 PCIe 2280 NVIDIA GEFORCE RTX3070 8GB GRAY SAAD7905
* Ekrani: 15,6” IPS 300 nits , 144 Hz
* Rezolucioni: FHD (1920×1080)
* Kartela grafike: NVIDIA GEFORCE RTX3070 8GB GDDR6
* Procesori: Intel core i7-12700H
* Shpejtesia e procesorit: 2.3GHz deri 4.7GHz, 14 (6 P-core + 8 E-core)
* Cache: 24MB
* Chipset: Intel SoC (System on Chip) platform
* Ram Memoria: 16GB DDR5-4800 MHz
* Memoria: 1TB SSD M.2 PCIe
* Raporti i pamjes: 16:9
* Mbështet deri në 5 ekrane të pavarura (ekran origjinal dhe 4 monitorë të jashtëm nëpërmjet HDMI® dhe USB-C®) • HDMI mbështet deri në 7680×4320@60Hz • USB-C mbështet deri në 7680×4320@60Hz
* Lloji i baterisë: Bateria e integruar Li-Polymer 60 Wh, mbështet karikimin super të shpejtë
* Audio Chip: Audio me definicion të lartë (HD), kodek Realtek® ALC3287
* Altoparlantët stereo, 2W x2, Audio Nahic
* Mikrofon me grup të dyfishtë
* Kamera: HD 720p, with E-camera shutter, fixed focus
• FHD 1080p, with E-camera shutter, fixed focus
* Portet: 2x USB 3.2 Gen 1
1x USB 3.2 Gen 1 (Gjithmonë aktiv)
1x USB-C 3.2 Gen 2 (mbështet transferimin e të dhënave dhe DisplayPort™ 1.4)
1x USB-C 3.2 Gen 2 (mbështet transferimin e të dhënave, shpërndarjen e energjisë 135W dhe DisplayPort 1.4)
1x Thunderbolt™ 4 / USB4® 40 Gbps (mbështet transferimin e të dhënave dhe DisplayPort 1.4)
1x HDMI, deri në 8K/60Hz
1x Ethernet (RJ-45)
1x fole e kombinuar e kufjeve/mikrofonit (3,5 mm)
1x lidhës i energjisë
* Wi-Fi 6, 802.11ax 2×2 Wi-Fi + Bluetooth 5.1