LAPTOP 15.6″ LENOVO NB IDEAPAD 1 15ADA7 RYZEN 3 3250U 3.5 GHz 4MB FHD 220 nits 4GB DDR4/ 128GB SSD GRAY SAAD7500

SKU: 196801204843

Original price was: €369.00.Current price is: €299.00.

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 24 muaj
* Lloji: LAPTOP 15.6″ LENOVO NB IDEAPAD 1 15ADA7 RYZEN 3 3250U 3.5 GHz 4MB FHD 220 nits 4GB DDR4/ 128GB SSD GRAY SAAD7500 GHz 4MB FHD 220 nits 4GB
DDR4/ 128GB SSD GRAY SAAD7500
* Ekrani: 15,6” TN 220 nits
* Rezolucioni: FHD (1920×1080)
* Kartela grafike: E Integruar AMD Radeon Graphics
* Procesori: AMD Ryzen 3 3250U
* Shpejtesia e procesorit: 2.6GHz deri 3.5 GHz 2C/4T
* Chipset: AMD SoC (System on Chip) platform
* Ram Memoria: 4 GB DDR4
* Memoria: 128 GB SSD
* Raporti i pamjes: 16:9
* Mbështet deri në 2 ekrane të pavarura (ekran origjinal dhe 1 monitor i jashtëm nëpërmjet HDMI®)
• HDMI mbështet deri në 4K@30Hz
* Lloji i baterisë: Bateria e integruar Li-Polymer 42 Wh
* Kohëzgjatja e baterisë: 8 ORë
* Audio Chip: Audio me definicion të lartë (HD)
* Altoparlantët stereo, 1.5W x2, Dolby Audio
* Grup mikrofonësh të dyfishtë me anulim të zhurmës
* Kamera: HD 720p
Portet: • 1x USB 2.0
• 1x USB 3.2 Gen 1
• 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (mbështet vetëm transferimin e të dhënave)
• 1x HDMI 1.4b
• 1x lexues kartash
• 1x fole kombinimi i kufjeve/mikrofonit (3,5 mm)
• 1x lidhës i energjisë
* WI-FI 802.11ac
* Bluetooth 5.0