LAPTOP 15.6″ LENOVO NB IDEAPAD 3 15ITL6 INTEL CORE i3 1115G4 4.1 GHz 6MB FHD 250 nits 4GB DDR4/ 128GB SSD M.2 SAZD3802 GOLD

SKU: 195890354385

319.00

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 24 muaj
* Lloji: LAPTOP 15.6″ LENOVO NB IDEAPAD 3 15ITL6 INTEL CORE i3 1115G4 4.1 GHz 6MB FHD 250 nits 4GB DDR4/ 128GB SSD M.2 SAZD3802 GOLD
* Ekrani: 15,6” TN 250 nits
* Rezolucioni: FHD (1920×1080)
* Kartela grafike: Integrated Intel UHD Graphics
* Procesori: Intel Core i3-1115G4
* Shpejtesia e procesorit: 3.0GHz deri 4.1 GHz 2C/4T
* Chipset: Intel SoC (System on Chip) platform
* Mbështet deri në 2 ekrane të pavarura (ekran origjinal dhe 1 monitor i jashtëm nëpërmjet HDMI®)
• HDMI mbështet deri në 4K@30Hz
* Ram Memoria: 4 GB DDR4 3200 MHz
* Memoria: 128 GB SSD M.2
* Audio Chip: Audio me definicion të lartë (HD), kodek Realtek® ALC3287
* Altoparlantët stereo, 1,5 W x2, Dolby Audio
* Grup i dyfishtë i mikrofonit
* Bateria e integruar Li-Polymer 38 Wh, mbështet Karikimin e Shpejtë
* Jetëgjatësia e baterisë: 5.5 orë
Portet: • 1x USB 2.0
• 1x USB 3.2 Gen 1
• 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (mbështet vetëm transferimin e të dhënave)
• 1x HDMI 1.4b
• 1x lexues kartash
• 1x fole kombinimi i kufjeve/mikrofonit (3,5 mm)
• 1x lidhës i energjisë

* Wi-Fi 802.11ac 2×2 Wi-Fi
* Bluetooth 5.0