LAPTOP GAMING 15.6″ LENOVO LEGION 5 15IAH7 INTEL CORE i7 12700H 14C/20T 3.5/4.7 GHz 24MB FHD IPS 300 nits 16 GB RAM DDR5 4800 1TB SSD M.2 2280 PCle NVIDIA GEFORCE RTX 3050Ti 4GB GRAY SAAD8900

SKU: 196801204881

1,249.00

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 24 muaj
* Lloji: LAPTOP GAMING 15.6″ LENOVO LEGION 5 15IAH7 INTEL CORE i7 12700H 14C/20T 3.5/4.7 GHz 24MB FHD IPS 300 nits 16 GB RAM DDR5 4800 1TB SSD M.2 2280 PCle NVIDIA GEFORCE RTX 3050Ti 4GB GRAY SAAD8900
24MB FHD IPS 300 nits 16 GB RAM DDR5 4800 1TB SSD M.2 2280 PCle NVIDIA GEFORCE RTX 3050Ti 4GB
GRAY SAAD8900
* Ekrani: 15,6”; IPS 300 nits, 165 Hz
* Rezolucioni: FHD (1920×1080)
* Kartela grafike: NVIDIA GeForce RTX 3050Ti, 4 GB GDDR6 SDRAM
* Procesori: Intel core i7 12700H
* Shpejtesia e procesorit: 3.5 GHz deri 4.7 GHz, (6 P-core + 8 E-core), 20 threads
* Chipset: Intel SoC (System on Chip) platform
* Ram Memoria: 16GB DDR5 4800 MHz
* Memoria: 1TB SSD M.2
* Raporti i pamjes: 16:9
* Mbështet deri në 5 ekrane të pavarura (ekran origjinal dhe 4 monitorë të jashtëm nëpërmjet HDMI®
dhe USB-C®)
• HDMI mbështet deri në 7680×4320@60Hz
• USB-C mbështet deri në 7680×4320@60Hz
* Lloji i baterisë: Bateria e integruar Li-Polymer 60 Wh, mbështet karikimin super të shpejtë
* Kohëzgjatja e baterisë: 5 orë e 42 minuta
* Audio Chip: Audio me definicion të lartë (HD), kodek Realtek® ALC3287
* Altoparlantët stereo, 2W x2, Nahmic Audio
* Mikrofon me grup të dyfishtë
* Kamera: HD 720p
Portet: 2x USB 3.2 Gen 1
• 1x USB 3.2 Gen 1 (Gjithmonë aktiv)
• 1x USB-C 3.2 Gen 2 (mbështet transferimin e të dhënave dhe DisplayPort™ 1.4)
• 1x USB-C 3.2 Gen 2 (mbështet transferimin e të dhënave, furnizimin me energji 135W dhe DisplayPort
1.4)
• 1x Thunderbolt™ 4 / USB4® 40 Gbps (mbështet transferimin e të dhënave dhe DisplayPort 1.4)
• 1x HDMI, deri në 8K/60Hz
• 1x Ethernet (RJ-45)
• 1x fole kombinimi i kufjeve/mikrofonit (3,5 mm)
• 1x lidhës i energjisë
* WI-FI 802.11ac
* Bluetooth 5.1