MAUS GAMING WHIET SHARK GM-9001 MIYAMOTO 5000 DPI BLACK

SKU: 616320538217

25.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MAUS GAMING WHIET SHARK GM-9001 MIYAMOTO 5000 DPI BLACK
* Lloji i mausit: 9D – 9 butona
* Chipset: SUNPLUS 6651
* Lloji i sensorit: Optik
* Rezolucioni: 5000 DPI
* Përshpejtimi: 22.5 G
* Frekuenca: 2,4 GHz
* Shpejtësia e rifreskimit: 1000 Hz
* Jetëgjatësia: Mbi10 milion klikime
* Ndriçimi: RGB – 16 milion ngjyra
* Lidhja: USB 2.0
* Gjatësia e kabllit: 1.5 m
* Pesha: 127 g
* Kompotabil: Windows 7/ 8/ 10 dhe Mac OS
* Ngjyra: e zezë