MAUS GAMING WHITESHARK HECTOR GM-5008

SKU: 736373267504

18.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MAUS GAMING WHITE SHARK HECTOR GM-5008
* Lloji i mausit: 5D, 5 butona
* Chipset: Sunplus 6651
* Lloji i sensorit: optik
* Rezolucioni: 800/1600/2400/3200/4800/6400 DPI
* Përshpejtimi: 22.5G
* Jetëgjatësia: 10 milion klikime
* Ndriçimi: RGB 16.8 milion ngjyra
* Lidhja: USB 2.0
* Gjatësia e kabllit: 1.8 m
* Pesha: 100 g
* Kompotabil: Windows 7/ 8/ 10 dhe Mac OS
* Ngjyra: e zezë