MAUS WIWU WM101 WIRELESS BLACK

SKU: 6973218932675

24.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: GIMBAL WIWU S5B 3-AXIS STABILIZED
* Dizajn i lehtë, kompakt dhe i lehtë për ta mbart
* Dizajn anti-shkundje me 3 boshte
* Kontrolloni levën, butonat dhe treguesit e dritës LED në trupin e pajisjes
* Projektim i trefishtë motorik profesional, duke përfshirë motorin horizontal, vertikal dhe qendror
* Kënd i gjerë 180 shkallë dhe shkrepje panoramike 330 shkallë
* Mund të përdoret në mënyrë të qetë në të gjitha xhirimet si udhëtime, sporte, transmetim i drejtpërdrejtë
* Kohëzgjatja e baterisë: 10-12 orë
* Koha e mbushjes: 5 orë
* Pesha 460 gr
* Kapaciteti mbajtës 230 gr
* Kompotabil: iOS, Go Pro 3/4/5, Android 6.0+
* Ngjyra: argjendë