MAUSPAD GAMING MS MP-X3ME 4 BLACK

SKU: 3856005166282

3.49

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: MAUSPAD GAMING MP -X3ME 4
* Me një shtresë të poshtme të veçantë që lejon kontroll të qetë dhe të saktë të mausit, jastëk më të ulët kundër rrëshqitjes, dimensione që sigurojnë lirinë e lëvizjes dhe një dizajn që dallohet nga pjesa tjetër e bëjnë këtë jastëk shtesë të përsosur për lojën
* Përmasat: 26x22cm