KUFJE GAMING MARVO SCORPION HG8929 BLACK Original price was: €24.99.Current price is: €14.99.
Back to products
MICRO SDXC 64GB SANDISK ULTRA UHS-I CARD WITH ADAPTER Original price was: €19.99.Current price is: €11.99.

MAUSPAD RAZER GOALIATHUS CHROMA BLACK LED

SKU: 8886419318064

39.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MAUSPAD RAZER GOALIATHUS CHROMA
* Dimensionet: 355 x 3 x 255 mm
* Trashësia: 3 mm
* Ndriçim me 16.8 milion mundësi të personalizueshme të ngjyrave – mundësuar nga Razer Chroma
* Sipërfaqe mikro-strukturore për një ekuilibër perfekt të shpejtësisë dhe kontrollit
* Materiali: pëlhurë, gome
* Gjatësia e kabllit : 2.1 m
* Ngjyra: e zezë, RGB