MBUSHES KOKE TYPE-C HAMA 00210535 20W 3.0 QUALCOMM WHITE

SKU: 4047443453631

21.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBUSHES KOKE TYPE-C HAMA
* Tensioni i hyrjes: 100V-240V
* Fuqia e daljes: 20 W
* Shpejtësia e ngarkimit: Karikimi i shpejtë Turbo
* Lidhja: USB-C-Connector
* Treguesi i funksionit LED jep informacion në lidhje me statusin e pajisjes
* Karikim inteligjent dhe i sigurt: mbingarkesë, mbitension dhe mbrojtje nga qarku i shkurtër
* Kompotabil: me të gjitha versionet e Dorëzimit të Energjisë dhe teknologjisë Qualcomm® Quick Charge ™ 3.0
* Ngjyra: e bardhë