MBUSHES WIRELESS ACME CH306

SKU: 4770070880463

14.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBUSHËS WIRELESS ACME CH306
* Lloji i hyrjes: Micro USB
* Hyrja: DC 5 V, 2 A
* Dalja: DC 5 V, 1 A
* Fuqia: 5 W
* Diapazoni i frekuencës: 110–210
* Distanca e karikimit: deri në 6 mm
* Treguesi LED
* Ky karikues wireless është shumë i lehtë për t’u përdorur thjesht lidhni ngarkuesin e murit në një prizë, vendosni ngarkuesin wireless në çdo lloj sipërfaqe dhe vendosni smartphone-in tuaj sipër
* Një dritë blu LED tregon nëse pajisja juaj është vendosur siç duhet
* Një dritë e kuqe LED ju njofton nëse telefoni nuk është vendosur siç duhet në ngarkues.
* Gjatësia e kabllit: 1 m
* Ngjyra: e zezë