MBUSHES WIRELESS STAND MI 20W BLACK

SKU: 6934177716188

26.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBUSHES WIRELESS XIAOMI
* Parametrat e hyrjes: 5V / 2A, 9V / 1.6A, 12V / 1.7A
* Fuqia e daljes: 20W
* Specifikë e veqantë: Siguria aktive gjatë gjithë procesit të karikimit, mbrojtja kundër hyrjes së grimcave të vogla, mbrojtje nga nxehtësia, dhe nga mbitensioni
* Temperatura e funksionimit: 0 ° C – 35 ° C
* Lidhja: USB Type C
* Ngjyra: e zezë