KUFJE GAMING MARVO SCORPION HG8929 BLACK Original price was: €24.99.Current price is: €14.99.
Back to products
MICRO SDXC 64GB SANDISK ULTRA UHS-I CARD WITH ADAPTER Original price was: €19.99.Current price is: €11.99.

MICRO SDHC 32GB SANDISK UHS-I CARD WITH ADAPTER

SKU: 619659061647

Original price was: €11.99.Current price is: €7.99.

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MICRO SDHC 32GB SanDisk UHS-I Card with Adapter
* Teknologjia e kujtesës: NAND Flash
* Faktori i formës së kujtesës: Micro SDHC
* Kapaciteti: 32 GB
* Shpejtësia maksimale e leximit: 80 MB / s
* Shkalla e transferimit të të dhënave 4: MB / sek
* Vlerësimi i klasës së shpejtësisë: Klasa 4
* Temperatura e funksionimit: -25 °C – 85 °C
* Specifikë e veqantë: I papërshkueshëm nga uji, i qëndrueshëm ndaj temperaturës, i qëndrueshëm nga goditja dhe rrezet X